Telegraf.com.pl - bezpłatny katalog i wyszukiwarka firm, produktów, usług i zleceń której zadaniem jest promowanie prezentacji firm, zawierających między innymi: dane teleadresowe, aktywny link dofollow do strony internetowej, galerię zdjęć, filmy video, mapę Google z możliwością wyznaczenia trasy dojazdu, kod QR i wiele innych możliwości.

Fidel.pl – darmowe ogłoszenia dla każdego w wielu kategoriach, również dotyczących: nieruchomości, motoryzacji i pracy, bez pobierania  prowizji od sprzedaży lub opłat za wystawienie ogłoszenia. Prawdziwie darmowy serwis ogłoszeń dla każdego!

Portland.pl - tworzenie profesjonalnych stron internetowych, zarządzanie stronami internetowymi, rejestracja i odnowienia domen internetowych, szybki hosting na ultraszybkich dyskach SSD NVMe, certyfikaty bezpieczeństwa SSL – wszystko w  konkurencyjnych cenach.

Audyt i Optymalizacja SEO - przeprowadzamy skrupulatne audyty, a wnioski  przedstawiamy w przyjaznej formie i zrozumiałym językiem. Dzięki audytowi  poznasz słabe punkty swojej strony www i otrzymasz wytyczne jak je poprawić, uzyskasz wzrost widoczności Twojej strony www i  zwiększysz liczbę jej użytkowników.

Szkolenia Informatyczne - szkolenia stacjonarne i online z zakresu zarządzania stronami internetowymi opartymi na  Joomla dla firm i instytucji posiadających strony internetowe zbudowane na Joomla i chcących przeszkolić redaktorów i administratorów serwisu.

Domeny Internetowe - sprzedaż wartościowych domen internetowych łatwych do zapamiętania i jednoznacznie określających zawartość serwisu. Sprzedaż domen prowadzimy bezpośrednio lub w serwisie aukcyjnym Aftermarket.pl największej giełdzie domen internetowych w Polsce. 

 

Bezpłatny Katalog Firm

Bezpłatny katalogi i wyszukiwarka firm, produktów, usług i zleceń. Umożliwia skorzystanie z katalogu firmowego, oferując rozbudowane prezentacje, zawierające między innymi: dane teleadresowe, galerię zdjęć, filmy video, mapę Google z możliwością wyznaczenia trasy dojazdu, kod QR. Ocena firm według czterech kryteriów, możliwe dodanie opinii pisemnej.

Darmowe Ogłoszenia Dla Każdego

Serwis umożliwiający zamieszczanie darmowych ogłoszeń we wszystkich kategoriach. Bez względu na to czy ogłaszasz prywatnie, czy jesteś przedsiębiorcą - ogłoszenie dodasz bezpłatnie. Dodanie bez opłat ogłoszeń dotyczących nieruchomości, motoryzacji, finansów i pracy. Brak prowizji od sprzedaży oraz opłat za wystawianie ogłoszeń.

Tworzenie i Administracja Stron WWW

Tworzymy nowoczesne strony internetowe z hostingiem SSD, darmową domeną i certyfikatem SSL, szybko ładujące się o intuicyjnej nawigacji. Strony prezentują bardzo przejrzyście ofertę firmy, z intuicyjną nawigacją oraz elegancką grafiką - zatrzymujące uwagę użytkownika na dłużej, dzięki czemu zachęcają do skorzystania z oferty.

Audyt i Optymalizacja SEO

Audyt SEO to analiza Twojej strony www lub e-sklepu pod kątem ważnych parametrów witryny, mających kluczowy wpływ na pozycję witryny internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli rozpoczynasz promowanie strony internetowej i chcesz poprawić widoczność witryny w wyszukiwarce nr 1 na świecie to audyt SEO jest rozwiązaniem optymalnym.

Szkolenia Informatyczne Joomla

Dzielimy się swoją wiedzą. Organizujemy szkolenia stacjonarne i online z zakresu zarządzania stronami internetowymi opartymi na Joomla dla firm i instytucji posiadających strony internetowe zbudowane na Joomla i chcących przeszkolić redaktorów i administratorów serwisu. Oferujemy szkolenia indywidualne lub grupowe, w czasie oraz miejscu dogodnym dla klienta.

Wartościowe Domeny Internetowe

Prowadzimy sprzedaż i dzierżawę wartościowych domen internetowych. Oferujemy sprzedaż domen na raty, dzierżawę i leasing domen. Domeny z naszego portfolio to adresy łatwe do zapamiętania i jednoznacznie określające zawartość serwisu. Gwarantujemy przystępne ceny, bezpieczeństwo transakcji, szybką i fachową obsługę.

Dane Rejestrowe

MPN Sp. z o.o. NIP 7662000267 KRS 0000790038

Adres

ul. Jabłoniowa 5 B; 62-100 Wągrowiec

Kontakt

+48 607 176 806 biuro@mpn.net.pl

Godziny Pracy

Pracujemy od poniedziałku do piątku : 09.00 - 16.00