portrait

Wciąż zbyt duża liczba małych i średnich firm w Polsce pozostaje poza Siecią. Nadal nie jest za późno, aby skorzystać z ogromnego potencjału, jaki stwarza obecność w Internecie.

Pomagamy przedsiębiorcom zaistnieć i wypromować się w Internecie a tym samym rozwinąć biznes. Dostarczamy przyjazny zestaw narzędzi do zaistnienia i skutecznej promocji firm w Internecie. Narzędzi przyjaznych, intuicyjnych w obsłudze a jednocześnie bogatych w funkcje spełniające oczekiwania przedsiębiorców.

Tworzymy kompletne serwisy i witryny internetowe, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zaprezentować własną działalność w sieci przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Wykorzystując możliwości Internetu wspieramy rozwój przedsiębiorców i pomagamy zaistnieć nowym prowadząc serwisy internetowe skutecznie promujące ich ofertę. Oferujemy narzędzia, dzięki którym skutecznie dotrzesz do odbiorców, zbudujesz i ugruntujesz swą markę i zwiększysz sprzedaż.

Zajmujemy się również problematyką ochrony danych osobowych z uwzględnieniem bezpieczeństwa IT czyli  zagadnienień związanych z zapewnieniem integralności, poufności i dostępności obiegu informacji w systemach teleinformatycznych.. Przejmujemy obowiązki Inspektora Ochrony Danych w podmiotach publicznych oraz firmach prywatnych. Monitorujemy, informujemy a także przygotowujemy dokumentację i zapewniamy jej stałą aktualizację.. Zapewniamy stałą dostępność, dostarczamy gotowe rozwiązania zgodne z prawem i dostosowane do specyfiki działalności danego podmiotu.

Dane Rejestrowe

MPN Sp. z o.o. NIP 7662000267 KRS 0000790038

Adres

ul. Jabłoniowa 5 B; 62-100 Wągrowiec

Kontakt

+48 607 176 806 biuro@mpn.net.pl

Godziny Pracy

Pracujemy od poniedziałku do piątku : 09.00 - 16.00